Кафедра геоінформатики і геодезії ДонНТУ > Про кафедру

Новини

Ювілейна конференція кафедри геоінформатики та геодезії

Опубліковано 13 липня 2013

Донецький національний технічний університет проводить 3 - 4 жовтня 2013 Міжнародну науково-технічну конференцію, присвячену 60-річчю кафедри геоінформатики та геодезії.

«ГЕОІНФОРМАТИКА, ГЕОДЕЗІЯ, МАРКШЕЙДЕРІЯ»

Детальніше »
Всеукраїнський Форум Головних Механіків "Стратегія оптимізації ТОіР механічного устаткування в ГМК: ідеології, практика підвищення ефективності, інструменти"

Опубліковано 12 липня 2013

Від Донецького національного технічного університету в ньому взяли участь професор кафедри геоінформатики та геодезії Шоломицький А.А. з доповіддю: Могильний С.Г. , Шоломицький А.А., Сотников А.Л. Фролов І.С. "Удосконалення технологій контролю та виставки промислового обладнання" та доцент кафедри МОЗЧМ Сидоров В.А. з доповідями: "Класифікація ушкоджень підшипників кочення" і "Завдання служб технічного діагностування на підприємствах"
Конференція «Теорія і практика технічного діагностування устаткування підприємств гірничо-металургійного комплексу»

Опубліковано 11 липня 2013

Співробітники ДонНТУ взяли участь у Международнаой науково-практичної конференції «Теорія і практика технічного діагностування устаткування підприємств гірничо-металургійного комплексу», яка проходила з 11 по 14 вересня в Урзуфе на базі ММК імені Ілліча Групи Метінвест. На знімку Вчений секретар ДонНТУ, к.т.н., доц. Аввакумов С.І. та к.т.н., доц. Сотников О.Л., Від кафедри геоінформатики та геодезії в конференції брали участь проф. Могильний С.Г. та проф. Шоломицький А.А.

Сторінка 1 із 1     1

Кафедра геоінформатики і геодезії ДонНТУ © 2016